Kontak ons

contactusfacebook

 

 

 

Kontak ons:

Adres :
Joubert straat 32
Middelburg
Mpumalanga
1050

Posbus 19
Middelburg
Mpumalanga
1050

Telefoonnommers:

Skakelbord: (013) 282 5298
Faksnommer: (013) 243 1306
Koedoespoortjies: (013) 240 0170
Rekenaarsentrum (013) 24302496

Naam Portefeulje Eposadres
Mnr Gerrie van der Merwe Skoolhoof skoolhoof@laerskoolmiddelburg.co.za
Michelle Venter Bemarking michelle@laerskoolmiddelburg.co.za
Uda Mulder Inskrywings en ontvangs ontvangs@laerskoolmiddelburg.co.za
Willie Dique Adjunkhoof williedique@laerskoolmiddelburg.co.za
 Petrea vd Heever  Adjunkhoof  petrea@mweb.co.za
Lindi Rall Departementshoof: Tale rall.lindi@gmail.com
Suzette Gidlow Departementshoof: Opvoedkundige leiding su.gidlow@mweb.co.za
Laurina Snyman-Kriel Departementshoof: Wiskunde, Tegnologie
en Wetenskap asook Rekenaarklasse
laurina@laerskoolmiddelburg.co.za
Charl vd Westhuizen Departementshoof: Sport asook MBK sport@laerskoolmiddelburg.co.za
Louis Potgieter Departementshoof: Sosiale wetenskappe en Rugbyorganiseerder pottie@laerskoolmiddelburg.co.za
Vlooi vd Westhuizen Netbalorganiseerder netbal@laerskoolmiddelburg.co.za
Renier Pelser Beheerliggaamvoorsitter renier@kruisgenerasie.co.za
Ronalda Seymour Finansies admin@laerskoolmiddelburg.co.za
Lisa-Marie van Reeuwyk Debiteure debiteure@laerskoolmiddelburg.co.za
Rensia de Langen Naskool rensia@laerskoolmiddelburg.co.za
Moira Beukes Koedoespoortjies koedoespoortjies@laerskoolmiddelburg.co.za