Kontak ons

contactusfacebook

 

 

 

Kontak ons:

Adres :
Joubert straat 32
Middelburg
Mpumalanga
1050

Posbus 19
Middelburg
Mpumalanga
1050

Telefoonnommers:

Skakelbord: (013) 282 5298
Faksnommer: (013) 243 1306
Koedoespoortjies: (013) 240 0170
Rekenaarsentrum (013) 24302496

Naam Portefeulje Eposadres
Mnr Gerrie van der Merwe Skoolhoof skoolhoof@lsmbg.co.za
Michelle Venter Bemarking bemarking1@lsmburg.co.za
Uda Mulder Inskrywings en ontvangs ontvangs@lsmbg.co.za
Willie Dique Adjunkhoof adjunkhoof@lsmbg.co.za
 Petrea vd Heever  Adjunkhoof  petrea@mweb.co.za
Lindi Rall Departementshoof: Tale rall.lindi@gmail.com
Suzette Gidlow Departementshoof: Opvoedkundige leiding su.gidlow@mweb.co.za
Edri Rall Departementshoof: Wiskunde, en Wetenskap edrirall@hotmail.com
Charl vd Westhuizen Departementshoof: Sport asook MBK sport@lsmbg.co.za
Louis Potgieter Departementshoof: Sosiale wetenskappe en Rugbyorganiseerder rugby@lsmbg.co.za
Pieter Steenkamp Beheerliggaamvoorsitter pieter@bovine.co.za
Lisa-Marie van Reeuwyk Finansies krediteure@lsmbg.co.za
Debiteure Debiteure debiteure@lsmbg.co.za
Rensia de Langen Naskool admin@lsmbg.co.za
Moira Beukes Koedoespoortjies koedoespoortjies@lsmbg.co.za