Beheerliggaam

Baie geluk aan die nuutverkose Beheerliggaam wat betrokke gaan wees by die bestuur, besluitneming en die uitbou van Laerskool Middelburg.

Naam Portefeulje Telefoonnommer Eposadres
Renier Pelser Voorsitter 072 049 9619 renier@kruisgenerasie.co.za
Nicky van  Wyk Regsaspekte 082 388 3240 vanwyk@wenru.co.za
Pieter Steenkamp Sport 082 388 3225 pieter@bovine.co.za
Abrie Du Plessis Geboue en Terrein 082 851 6462 docja@mweb.co.za
Sonet Till Kultuur / Dissipline 082 446 3761 till.sonet@gmail.com
Tania Zwart Welsyn 082 874 6632 tania@memcs.co.za
Gerrie vd Merwe Skoolhoof – Personeel 082 335 7083 merwe.gerrie@gmail.com
Willie Dique Adjunkhoof – Dissipline 082 743 7467 williedique@laerskoolmiddelburg.co.za
Petrea van den Heever Adjunkhoof – Akademie 072 301 6286 petrea@mweb.co.za
Ronalda Seymour Finansies 072 471 4403 admin@laerskoolmiddelburg.co.za
Phillip Mulder Finansies – Raadgewend 082 603 6267 phillip.mulder@gmail.com
Charl vd Westhuizen Sport & Terrein 082 445 2383 sport@laerskoolmiddelburg.co.za
Michelle Venter Bemarking 084 800 2669 michelle@laerskoolmiddelburg.co.za