Beheerliggaam

Baie geluk aan die nuutverkose Beheerliggaam wat betrokke gaan wees by die bestuur, besluitneming en die uitbou van Laerskool Middelburg.

NAAM & VAN SELFOON E-POS:
1.    Leon de Wet
Geboue en Terrein
082 613 5775 leon@jlconstruct.co.za
2.    Luzanne Mulder
Sport
082 445 4207 luzanne@shellultracity.co.za
3.    Ben van der Merwe
Bemarking
082 853 9919 ben@hrcity.co.za
4.    Lucille van Rooyen
Koedoe-Ore; Spore en Welsyn
082 926 1928 lucillevrooyen@gmail.com
5.    Pieter Steenkamp
Voorsitter en Personeelsake
082 388 3225 pieter@bovine.co.za
6.    Phillip Mulder
Tesourier
082 603 6267 phillip.mulder@gmail.com
7.    Vera de Wet
Kultuur
072 313 6444 dewetev@lantic.net
8.    Willie Dique
Dissipline
082 743 7467 williedique@gmail.com
9.    Danie Cock
Geboue en terrein
072 047 3808 daniecock@gmail.com
10. Petrea van den Heever
Akademie en kultuur
072 301 6286

 

petrea@mweb.co.za
11. Gerrie van der Merwe
Skoolhoof
082 335 7083 merwe.gerrie@gmail.com